سوالات مربوط به سفارش

هزینه ارسال محصولات ۱۵ هزار تومان مییباشد .

هزینه ارسال سفارش های بیشتر از ۳۰۰ هزار تومان رایگان میباشد .

ارسال سفارش های استان البرز در صورتی که تا قبل از ساعت ۱۲ ظهر ثبت شده باشند همان روز خواهد بود و سفارش هایی که بعد از ساعت ۱۲ ظهر ثبت شوند روز کاری بعد پردازش و ارسال خواهد شد .

ارسال سفارش های استان تهران و سراسر کشور نیز یک روز بعد از ثبت سفارش خواهد بود .

بعد از ثبت سفارش با استفاده از کد رهیگیری که برای شما پیامک میشود میتوانید زمان دریافت بسته  خود را رهگیری نمایید . مدت زمان رسیدن سفارش ها نهایتا ۷۲ ساعت کاری بعد از ثبت سفارش میباشد .

سوالات پیش از خرید

برای ثبت سفارش خود ابتدا در سایت و یا اپلیکیشن زیبولند با استفاده از شماره تلفن خود ثبت نام کنید سپس محصولات مورد نظر خود را سبد خرید خود اضافه نمایید . و با پیگیری مراحل خرید سفارش خود را نهایی کنید .

پس از نهایی شدن سفارش پیامک تایید برای شما ارسال میشود سپس با خیال راحت قهوه ی خود را بنوشید و منتظر دریافت سفارش خود باشد .

(چنانچه در هریک از مراحل سفارش سوال و یا مشکلی داشتید با استفاده از چت آنلاین و یا شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید )

تیم پشتیبانی زیبولند آماده پاسخ گویی به تمامی سوالات شما میباشن.

برای پرداخت سفارش خود در رها ۲ راه دارید :

۱- پرداخت به وسیله ی تمامی کارت های عضو شتاب به صورت آنلاین و با استفاده از رمز دوم

۲- پرداخت در محل بعد از دریافت سفارش

نکته: در صورت پرداخت آنلاین سفارش به صورت آنی نهایی شده و در روند پردازش سفارش سرعت بیشتری دارد اما در صورت انتخاب پرداخت در محل باید منتظر تماس کارشناسان فروش ما و نهایی شدن سفارش خود باشید .

در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته می‌توانید سفارش خود را ثبت‌نمایید، توجه داشته باشید سفارش‌هایی که در ساعات و روز‌های غیر‌کاری ثبت می‌شوند، در اولین روز کاری بعدی بر اساس الویت مورد پردازش قرار می‌گیرند.