ماسک توت فرنگی برای صورت و خواص آن

News1-StrawberryFaceMask

توت فرنگی حاوی ویتامین C گسترده ای است که باعث افزایش تولید کلاژن می شود و خطوط و چین و چروک های آن را به حداقل می رساند. اسیدهای چرب امگا ۳ موجود در توت فرنگی ، تن پوست را روشن کرده و دایره های تیره را کاهش می دهد.

توجه: برخی از افراد ممکن است به توت فرنگی حساسیت داشته باشند ، که ممکن است باعث شود در پوست بثورات، کهیر و درماتیت تماسی ایجاد شود. بنابراین ، قبل از استفاده از هر یک از ماسک های صورت زیر، تست پوستی را انجام دهید. اگر هر گونه تحریکاتی را تجربه کردید ، از مصرف توت فرنگی خودداری کنید.

دستور العمل های ماسک توت فرنگی زیر روی پوستهای معمولی ،چرب ، مختط و مستعد آکنه مناسب می باشد. در حالی که توت فرنگی از اواخر بهار تا اوایل تابستان در فصلی است ، می توانید توت فرنگی ها را در فریزر نگه دارید تا بتوانید این ماسک ها را در تمام طول سال تهیه کنید. بگذارید قبل از استفاده از پوست به دمای اتاق برسند.

 

News1-StrawberryFaceMask2

ماسک صورت توت فرنگی و ماست:

اگر می خواهید رنگ پوست خود را روشن تر کنید یا مشکل جوش را بهبود بخشید ، این دستور العمل ماسک صورت توت فرنگی و ماست ممکن است مناسب باشد. ماست موجود در این ماسک باعث تحریک پوست های حساس شود.

۱/۴ فنجان توت فرنگی

۱/۴ فنجان خامه ترش یا ماست بدون طعم

اجازه دهید توت فرنگی و ماست به دمای اتاق برسند ، سپس آنها را در مخلوط کن بریزید یا با یک چنگال آنها را مخلوط کنید. سپس روی صورت پخش کنید و بعد از ۱۰-۱۵ دقیقه بشویید.

دیدگاه‌ها ۰

*
*